Kalendář akcí

11.01.2018

60. česko-slovenská psychofarmakologická konference: „60 let v Jeseníku ve století psychofarmakologie“.

Zveřejnil: Mgr. Kateřina Svěcená Ph.D. | Poslední úprava: 02.11.2017

Jak název napovídá, jedná se o jubilejní šedesátou psychofarmakologickou konferenci konanou na stejném místě, což ji řadí mezi nejstarší na světě ve svém oboru. Hlavní zaměřením konference je tradičně psychofarmakologie v širším kontextu a léčba duševních poruch od experimentálních studií po klinickou praxi.

Termín konání

10.01.2018 - 14.01.2018

Místo konání

Lázně Jeseník

Skladba programu zahrnuje plenární přednášky našich i zahraničních odborníků z oboru psychofarmakologie, atraktivní přednášku významného řečníka z jiného oboru, sympozia, prakticky zaměřené workshopy, vývěsková sdělení a prestižní sekci Nový výzkum, ve které výzkumníci prezentují vlastní data.

Při minulé konferenci se těšil dobrému ohlasu nově zařazený formát Edukační dopoledne ČNPS, který je znovu zařazen na poslední den konference a zazní v něm vybrané důležité přednášky z předchozích Vzdělávacích kurzů ČNPS.

Na konferenci budou uděleny ceny ČNPS za nejlepší originální publikaci, nejlepší vývěsková sdělení a nejlepší přednášku v sekci Nový výzkum. Nově bude udělena ve spolupráci s Alzheimer nadačním fondem cena za nejlepší práci zabývající se kognitivními funkcemi.

Významu jubilejní konference bude odpovídat i společenský program, ve kterém vedle osvědčených akcí můžete očekávat i překvapení.

Více informací: http://www.cnps.cz/index.php/cs/60konferenceuvod


Nahoru
 60. česko-slovenská psychofarmakologická konference:  „60 let v Jeseníku ve století psychofarmakologie“. Ilustrační foto

  • Sdílet článek
  • Sdílet