Kalendář akcí

06.11.2018

Konference „1000 podob krizové intervence“

Zveřejnil: Mgr. Kateřina Svěcená Ph.D. | Poslední úprava: 26.07.2018

Budou zde společně předávány zkušenosti, zážitky, diskuse o odborných tématech ve formě panelů a workshopů. Paralelně poběží vždy několik workshopů na frekventovaná témata.

Termín konání

06.11.2018 - 07.11.2018

Místo konání

Hotel Olšanka, Praha 3

Součástí konference je také nabídka workshopů, ze kterých si každý účastník může vybrat maximálně dva. Kapacita workshopů je omezena a očekáváme o ně velký zájem. Máte-li zájem se některých zúčastnit, neváhejte proto s přihlášením. Pokud by se stalo, že bude Vámi vybraný workshop již obsazen, budete kontaktováni  emailem a bude Vám nabídnuto místo v jiných workshopech s volnými místy.

 

Webové stránky konference s formulářem přihlášky naleznete zde:

https://sites.google.com/site/1000podobkrizoveintervence/

 

Konferenční poplatek činí 1210 Kč (vč. 21 % DPH).

Je zde také možnost zúčastnit společenského večera, který se bude konat 6. listopadu po skončení programu konference v restauraci Symfonie v hotelu Olšanka. Příspěvek na společenský večer činí 242 Kč (vč. 21 % DPH).

Kapacita míst na této akci je omezená, více se o společenském večeru dozvíte přímo v přihlášce na konferenci.

 

Uzávěrka přijímání Vašich přihlášek na konferenci je 31. července 2018. Po obdržení závazné přihlášky Vám bude obratem vystavená zálohová faktura na uhrazení konferenčního poplatku (popřípadě také příspěvku na společenský večer).


Nahoru
*/ ?> Konference „1000 podob krizové intervence“ Ilustrační foto

  • Sdílet článek
  • Sdílet