Kalendář akcí

02.09.2018

Mezinárodní konference ICADTS v Praze

Zveřejnil: Mgr. Kateřina Svěcená Ph.D. | Poslední úprava: 08.08.2018

Jménem ICADTS (The International Council on Alcohol, Drugs and Traffic Safety) a Centra dopravního výzkumu vás srdečně zveme na mezinárodní konferenci Alkohol, drogy a dopravní bezpečnost. Tématem konference jsou “Současné trendy a problémy v oblasti alkoholu, drog a dopravní bezpečnosti”. Součástí konference jsou přednášky, workshopy a    posterové prezentace. Konference se koná v atraktivních prostorách starobylého pražského Břevnovského kláštera.

Termín konání

02.09.2018 - 04.09.2018

Místo konání

Břevnovský klášter v Praze

Organizaci zajišťuje Centrum dopravního výzkumu, s podporou ICADTS a Ministerstva dopravy České republiky.
Konference je příležitostí k prezentaci a diskusi nejaktuálnějších témat z výzkumu zdraví a dopravní bezpečnosti za účasti špičkových expertů oboru. Je určena odborníkům i stakeholderům z oboru veřejného zdraví, dopravy a dopravní psychologie, práva, medicíny, ekonomie, vzdělávání, farmakologie, toxikologie, forenzních věd, lidského faktoru, adiktologie a dalších souvisejících oborů.
Konference bude probíhat v termínu 2. 9. – 4. 9. 2018.  Součástí je předkonferenční workshop na téma “THC a jeho vliv na řidiče”, který se koná 1. 9. 2018. Můžete se těšit na bohatý kulturní i společenský program.

Registrujte se zde: https://www.cdv.cz/icadts-2018/


Nahoru
*/ ?> Mezinárodní konference ICADTS v Praze Ilustrační foto

  • Sdílet článek
  • Sdílet