Hledáte odborné partnery?

04.12.2013

Hledáte odborné partnery v České republice pro svoji práci?

Zveřejnil: Mgr. Lenka Šťastná Ph.D. | Poslední úprava: 04.12.2013

V roce 2013 byla spuštěna zvláštní komponenta internetových stránek www.adiktologie.cz vázaná na tzv. Oborovou grantovou kancelář (OGK). Cílem a smyslem provozu kanceláře je nabízet informační podporu pro vyhledávání vhodných partnerů pro různé typy výzkumných, vzdělávacích a rozvojových projektů a aktivit v rámci České republiky i mimo ni.

Prostřednictvím Oborové grantové kanceláře Kliniky adiktologie je možné na základě zadaných parametrů hledat po celé České republice partnera, který těmto parametrům odpovídá. Jde tedy nejen o zprostředkování informací o grantových agenturách a dalších zdrojích financování (vč. informování o aktivních výzvách atd.), ale především o možnost vyhledat prostřednictvím databáze vhodného partnera (instituce) pro realizaci projektu.

Druhou velkou oblastí aktivit Oborové grantové kanceláře je poskytování informací a podpory při vyhledávání vhodného místa pro vaši stáž nebo praxi. K dispozici je ucelená nabídka technické, organizační a právní podpory a pomoci pro tuzemské i zahraniční studenty a zájemce o stáže a praxe v České republice. Pro tyto zájemce provozuje zpoplatněný základní servis, který umožňuje rychle vyhledat a připravit a sjednat stáž nebo praxi dle požadavků zájemce. Pro více informací se je možné obracet přímo na Oborovou grantovou kancelář Kliniky adiktologie a žádat o podrobnější informace, nabídku a podmínky.

Pro více informací o možnostech vyhledávání vhodných partnerských institucí pro výzkum, vzdělávání a rozvoj v České republice navštivte stránky Grantové kanceláře Kliniky adiktologie na www.adiktologie.cz.

Hledáte nejlepší místo pro svoji stáž nebo praxi? Máte jasnou představu o tom, co potřebujete a jaký typ preventivního nebo léčebného programu chcete navštívit? Kontaktujte Oborovou grantovou kancelář Kliniky adiktologie na www.adiktologie.cz.

 

Kontakt:

Klinika adiktologie 1. LF UK a VFN

Oborová grantová kancelář

Apolinářská 4, 120 00 Praha 2

E-mail: grantystaze@adiktologie.cz

 


Nahoru
*/ ?> Hledáte odborné partnery v České republice pro svoji práci? Ilustrační foto

  • Sdílet článek
  • Sdílet